Masáže - terapie dotekem

Nedělám běžné masáže, a proto  pokud chcete masáž přesně na čas, prosím informujte mě :)  a zkusíme se domluvit.  Já vám neumím zcela zaručit čas, protože když něco objevím, tak se mám tendenci tomu věnovat.  Lidské tělo je úžasné a je propojené a nevnímám ho jako věc. A je pro mne důležitá vaše spokojenost nejen fyzická ale i psychická a tu nepodpořím tím, že masáž jen provedu. Ano jde  udělat přesný počet tahů a ano mohou být poctivé, a určitě nejsou k ničemu, ale já to prostě tak neumím :)....

Dotek pro mne není jen hmat, ale vědomé energetické naladění se na člověka.

Moje masáž zad trvá cca 2 hodiny, protože začínám na hýždích, přes bedra, hrudní páteř, ruce, krk a masáž ukončuji masáží hlavy. Pokud ještě zůstává čas, tak většinou udělám masáž nohou. Vždy je to o kondici a potřebách vašeho tělíčka, které já dopředu neznám a v každém případě nechci nechat tento proces nedokončený.

Pokud  budete chtít zůstat po masáží déle vše je o domluvě, je možné u nás i přespat  v  Pyramidě,  zahradním domečku, nebo  při dobrém počasí ve venkovní ložnici :).... Tato nabídka platí v letním období a nebo pro otužilce, kteří umí spát v chladu. Peřiny, ovčí vlněné deky k dispozici :)

Objednejte si masáž

a pokud nevíte, objednejte si konzultaci zdarma 15minut, určitě se domluvíme :)