Masáže

Masáže v PYRAMIDĚ

Intuitivni masáž

je to kombinace různých masážních technik a postupů, vybraných intuitivně, dle stavu Vašeho těla a Vašeho psychického rozpoložení. Nejčastěji kombinuji klasické masážní hmaty s hmaty techniky lomi lomi, s horkými kameny, silikonovými i horkými baňkami, esenciálními oleji, tělovými svícemi, moxou, šamanským bubnem, tibetskou mísou, terapeutickou ladičkou....

Při této masáži dopředu nikdy přesně nevíme, jak bude masáž probíhat. Předem lze dohodnout pouze čas a problém, kterého se bude masáž týkat. Vše ostatní vyplyne přirozeně z konkrétní situace. Je to masáž speciálně ušitá na míru právě vám.


Živlová masáž pěti elementů

oheň, voda, země, vzduch...Akáša......tento rituál má silné harmonizační účinky na celého člověka ve všech jeho vrstvách a také na rozproudění a zharmonizování jemných tělesných energií. Silný účinek tohoto rituálu se projeví také v pozitivním naladění psychiky.....

Jemná esenciální olejová masáž

díky příjemným, jemným, dlouhým tahům se tělo pomalu uvolňuje, masírovaný se "propadá" do hlubších vrstev vnímání sebe sama a je přístupnější procesům, které byly vyvolány působením esenciálních olejů, které pronikají do těla přes pokožku a zároveň jsou vdechovány. Esenciální oleje vybírám pro každého klienta cíleně tak, aby mu napomáhaly odstraňovat jeho zdravotní potíže a uvedly jeho organismus do rovnováhy.

Magic hot stones

je starobylá uzdravující procedura. Horké kameny byly využívány pro svou schopnost pomáhat vrátit zdraví, odebírat negativní energii, odstranit bolest, stimulovat akupresurní body už před tisíciletími ve staré Číně a Indii. Je to neobyčejná metoda, která pomáhá harmonizovat lidské tělo na všech úrovních. Nahřáté kameny svým teplem navodí báječné pocity úlevy a relaxace, probouzí hluboké svalstvo a uvolňují tkáně.

Senzuální masáž

velmi jemná a přesto intenzivní masáž, která ve Vás intenzivně probudí Vaše smysly, rozproudí energii, vzharmonizuje duši :)

Nejedná se o erotickou masáž a ani se při této masáží nedotýkám intimních partií !!!

Moxování

neboli požehování je metoda, která má za úkol organizmus hloubkově prohřát. Pomoci pelyňkového doutníku se prohřívají akupunkturní body, dráhy, ale i celé oblasti těla. Moxování se používá při onemocněních způsobených chladem, ať už vnitřním nebo vnějším, chronická onemocnění dýchacích cest (záněty, astma), poruchy trávicího traktu (průjem, zácpa, žaludeční vředy), menstruační potíže a nemoci močopohlavního ústrojí, revmatické a degenerativní onemocnění kloubů, především v bederní oblasti. Dále se doporučuje při depresích a stavech vyčerpanosti a únavy.

Tělové svíce

stimuluji svým teplem a jemným sacím účinkem reflexní body, které se na těle nachází.
Při hoření vzniká uvnitř dým, který proudí směrem dolů do místa aplikace. Tento dým obsahuje účinné látky z včelího vosku, kurkumy a případně bylinného extraktu.
Po zahřátí svíčky se obrátí tah a dým začne stoupat vzhůru. Naváže s sebou z těla bolesti, záněty, škodliviny, podlitiny, otoky a mnoho dalších neduhů na vnitřní stěny. Tělové svíce pomáhají uvolnit i energetické bloky v těle.