Rezonanční masáž

15.02.2022

Masáž zvukovou rezonancí je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Její účinky jsou blahodárné na celý organismus a to na úrovni tělesné, emocionální, mentální i spirituální.

U této masáže ležíte oblečení, nebo pohodlně svlečení, tak aby vás nic netlačilo a nerušilo ve Vašem uvolnění a relaxaci.

Vše okolo nás včetně nás samých má určitou vibraci - frekvenci.

Ležíte na vyhřívaném lehátku v Pyramidě, přikryti dekou, pod hlavou máte polštářek a vzduch je provoněný vůněmi, které vám pomohou se uvolnit.

Během relaxace Vás budou provázet tyto nástroje....Koshi zvonky oheň, voda, vzduch a země...tyto zvonky jsou vyráběny z tenkého bambusu a uvnitř jsou precizně naladěné tóny s bohatými rezonancemi.

Terapeutická ladička je to unikátní rezonátor precizně vyladěn do konkrétního tónu a frekvence. Ladičku držím a nechávám ji rozeznít (nemusíte slyšet zvuk, jde hlavně o vibraci) a držím ji ve vzdálenosti pár cm od těla nebo přiložím na určité body na těle nebo na  Vaše bolavá místa.

Mám všeobecnou terapeutickou Ladičku Země ÓM (cis - 136.10 Hz) - vibruje s frekvencí srdce, používá se především k harmonizaci Vaší srdeční čakry, a může dosáhnout k harmonizaci vašeho srdce a tím ovlivnit poruchy srdečního rytmu, také uvolnit váš strach a neklid....

Také Vás budou provázet nástroje -

Rotující rezonanční šestitónové vlny, šamanský buben, šamanské chřestidlo,  tibetské mísy, tibetský zvon, deštný sloup

Hluboký zvukový zážitek Vás zavede do jiného časoprostoru, a podpoří projevení Vaších vnitřních obrazů a spirituálních prožitků. Splynutí s hudbou je tak intenzivní, že umí rozpustit hranice fyzické přítomnosti a umožní Vám prožít hlubokou relaxaci.

Ceník

Rezonanční masáž 60 minut


880 Kč

Objednejte si masáž

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje a navrhněte váš volný termín a já se Vám ozvu hned jak budu moci a vše upřesníme.