Magic hot stones

15.02.2022

Masáž pomoci horkých lávových kamenů.

Teplo  a energie z nahřátých lávových kamenů prostupuje celým Vaším tělem do hloubky a uvolňuje, prohřívá  napjaté svalstvo. 

Dochází k  prokrvení a zrychluje se látková výměna.  Relaxaci vyvolávají masážní tahy, rytmus a síla kamenů.

Tahy jsou pomalé, vyvážené, spirálovité a vlnivé, což přináší celkové zklidnění a navozuje lehký povznášející, hypnotický trans.

Tuto masáž začínám nanesením teplého oleje  na pokožku, který umožňuje hladké klouzání kamenů po svalech.

S podporu vhodných a velmi kvalitních esenciálních olejů zvýším odplavování nahromaděných odpadních látek z těla.

O blahodárných účincích kamenů věděli už před 5000 lety staří Číňané a Mayové. Masáže pomocí teplých kamenů, či přikládání vzácných kamenů na tělo, bylo oblíbené i u starých Inků, Indiánů, v Mezopotámii a Indii.

Během masáže nejčastěji používám lávové kameny ...

Síla lávových kamenů vznikala už v lůně sopky, odkud byla horká hmota vyvržena a na povrchu následně ochlazena, čímž se v kameni uzavřely léčivé energetické vibrace. Jsou tvořeny z minerálů, které jsou zdrojem rovnováhy.

Ale protože se snažím vnímat potřeby Vašeho těla, používám i během masáže minerální kameny.

Granát - zvyšuje vitalitu a chuť do života, dodává potřebný klid, zvyšuje sebedůvěru, optimismus, tlumí deprese. Je dárcem životodárné energie, sexuální vitality a vášně, fantazie bez hranic, touhy poznávat dosud neznáme. Je oporou v kritických životních situacích. Je to kámen, který utužuje a podporuje pevné vztahy.  Probouzí lásku a oddanost. Sexuální touhu udržuje v rovnováze a dokáže napravit citovou disharmonii..........

Hematit - nám dodává sílu a vitalitu a aktivuje v nás skryté rezervy a dodává nám životodárnou energii. Během masáže také pomáhá svou sílou z nás stáhnout to co nepotřebujeme a dodává nám vnitřní klid, pocit bezpečí a ochrany Matky Země......

Jaspis - je to kámen klidu, harmonie,  vyrovnanosti a jednoty. Pomáhá nám být v souladu se sebou i s okolím. Má silné podporující účinky na náš trávicí a vylučovací systém.


Kontraindikace :

hypersenzitivita na teplo, infekční onemocnění, záněty, horečka, pooperační sta, poranění, modřiny, kožní problémy, sluneční popáleniny, křečové žíly, onemocnění srdce, vysoký krevní tlak, diabetes, epilepsie, silná a bolestivá menstruace, těhotenství

Ceník

Magic hot stone  60 minut

Záda, krk, hlava, nohy zezadu relax 20 minut zdarma + 10 minut na rozjímání, sdílení

1 000 Kč

Magic hot stone 90 minut

Záda, krk, ruce, nohy zezadu, šlapky  relax 20 minut zdarma + 10 minut na rozjímání, sdílení

1 500 Kč

Magis hot stone 120 minut

Záda, krk, ruce, nohy zezadu, nohy zepředu, šlapky relax 20 minut zdarma + 10 minut na rozjímání, sdílení

2 000 Kč

Objednejte si masáž

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje a navrhněte váš volný termín a já se Vám ozvu hned jak budu moci a vše upřesníme.