Aromaterapie 

Do světa esencí mě přivedla příroda, v které žijí a sběr bylinek.....

Aromaterapie využívá přírodních účinků esenciálních olejů na podporu fyzické, duševní i psychické úrovně.

Aromaterapie se netýká pouze toho, zda je nám vůně příjemná nebo ne, vůně mají na naší psychiku daleko hlubší vliv.

Ovlivňují naše emoce, ulevují při zátěži a stresu, harmonizují naše duševní a tělesné pochody. Můžeme jimi podpořit akutní stav, ať na fyzické úrovni - bolesti hlavy, kloubní a svalové potíže, kožní problémy, nachlazení, rýmy apod., tak i na psychické úrovni - nespavost, únava, smutek, koncentrace, staré rány na duši, atd. Některé vůně esenciálních olejů jsou velmi intenzivní, přesto jsou ale nástroji jemné terapie, působící hluboce na psychiku a tím pomáhají uvolnit mysl.

Protože žiji v přírodě a miluji ji a mám ráda kvalitu a  přírodní produkty, tak si i vybírám i kvalitu esenciálních olejů, proto jsem si na své cestě vybrala firmu Bewit.

Proč Bewit ?

 • Protože Jirka bydlí kousek ode mne, i když sídlo firmy je v OV, a pokud máte zájem, každé úterky jsou dny otevřených dveří a máte možnost získat důkazy a fakta.
 • Protože, je to česká firma, které záleží na kvalitě a jako jediná má přístroje na kontrolu kvality.
 • Protože Jirka nejen co hlásá, to i žije.
 • Protože tuto firmu mám odzkoušenou na vlastním těle a také na své rodině a příbuzných a klientech.
 • Protože, když se zaregistrujete jen získáte přístup ke kvalitním informacím, nejste ničím, nikým vázání, ale upozorňuji, kdo jednou zkusí už musí :))))
 • Protože, dává možnost se i vyvíjet a může se stát i Vaším zdrojem příjmu....vše má důkladně propracované a nachystané a nemusíte nic, máte propagační materiály, máte virtuální kancelář, nemusíte vložit ani korunu, ničím se nezavazujete...jen můžete

Pokud jste nikdy nepoužívali EO, a nemáte zkušenost s reakcí na Vaše tělo, doporučuji určitě začít pomalinku s difuzérem.  Nejen že úžasně provoníte celý byt, ale probudíte v těle všechny buňky, které na esence reagují a podpoříte inteligenci svého těla.....

Vdechnutí

můj oblíbený způsob .... kápnout kapku esence do dlaně, silně rozetřít, až cítíte v dlaních teplo, vytvořit z dlaní mističku a přiložit k nosu... Pomalý vědomý nádech a vnímat jak tyto esence a jejich vibrace prostupují do našeho těla.... zadržení dechu....a vizualizace jak se vše propojuje a jak se naše buňky nabíjejí a probouzejí do plného života .....a stejně dlouhý výdech, kdy vše uvolníme....... a zase zádrž dechu...zastavení se a procítění toho co se s námi děje.....

Ano je to jeden ze způsobu jak se na sebe naladit, jak se zpřítomnit, jak relaxovat.....a jak zvýšit osobní sílu, která nám nastartuje imunitní systém a spustí se samoléčebné procesy.....

 • Esenciální oleje certifikované terapeutické kvality CTEO®
 • Prawteiny - kakaové superpotraviny plné vitamínů, minerálů,...
 • Holistickou kosmetiku s extrakty z pupenů rostlin
 • Za studena lisované oleje - olivový, slunečnicový, lněný, konopný,...
 • Superpotraviny, sušené plody, semínka, sladidla,...
 • Další výrobky (např. aroma difuzéry) pro podporu zdravého životního stylu

Pokud Vás Bewit  zaujme, " vím, že je opravdu čím ", zaregistrujete se a budete chtít nakoupit, pomohu Vám s výběrem základních EO olejů do Vaší přírodní lékárničky a posdílím s Vámi své osobní zkušenosti s dalšími velmi zajímavými produkty této firmy  ..... máte mou podporu zdarma.

Ceník

15 minutová online konzultace 

Zavoláme si a zjistíme, jestli Vám mohu splnit to co očekáváte, co potřebuje a jestli jsem pro Vás zajímavá.

zdarma Kč

Praktická online konzultace o EO ....... 60 min.      

které by Vám neměly chybět ve Vaší EO lékarničce.

Rady a jejich praktické využití ve Vašem běžném životě.

Na základě Vaší objednávky Vám pošlu dotazník, dle kterého připravím a během rozhovoru i přizpůsobím konzultaci dle Vašich potřeb :) Tak, aby to pro Vás bylo co nejpřínosnější. 

600 Kč

Pokud máte zájem o informace a nebo o produkty, prosím neváhejte mne kontaktovat ...

Vyplňte všechny potřebné údaje, jakmile to půjde ozvu se Vám