Marocký jíl a vlasy

20.02.2022

Jak pečujete o vlasy vy ?

Já už přes rok používám na mytí vlasů, ale i těla Marocký jíl.

Ze začátku to byla nedůvěra, jak jíl může umývat. Myla jsem si vlasy mycím olejem od Hádka, ale nějak jsem necítila, že je to ono.

Na netu jsem četla článek o Marockém jílu.

Protože mne v té době hodně trápil po obličeji a rukách ekzém...... a četla jsem že zlepšuje pružnost, rozjasňuje a čistí pokožku......dodává pokožce prospěšné minerály, jako je vápník, fosfor, sodík a mangan železitý. Vyniká svými absorpčními schopnostmi a umí z pokožky vytáhnout nečistoty a toxiny. Využívá se k léčbě kožních nemocí, jako jsou ekzémy a lupénka......a protože ráda zkouším a dokud se nepřesvědčím nevěřím, tak jsem si ho objednala.

Smíchala jsem suchý prášek s vodou a nanesla na tělo. Pokožka po něm je jemná a není suchá.....po naneseni na vlasy jsem vůbec nevěřila, že by to mohlo umýt, ale už při sprchování jsem cítila, že jsou jiné....A ano musím říct, že to funguje, že vlasy to opravdu umývá a s výsledkem jsem spokojená. Vlasy jsou vzdušné a já je nezatěžuji chemickými šampóny a o co více, netrpí ani příroda kolem mne....

Většinou si připravím více pasty do dózy, nekazí se a používám dle potřeby.....

Marocký jíl a Bewit esence podporující energií vlasů

Přidejte pár kapek BEWIT HAIR do marockého jílu a naneste na vlasy.... můžete chvíli nechat působit jako masku, pak stačí jen vymýt vodou.

Dejte si do difuzéru pár kapek této vyvážené směsi BEWIT HAIR. Inhalací se jednotlivé složky této směsi vzácných esenciálních olejů BEWIT HAIR působí na naši mysl i tělo a mohou podpořit proces harmonizace. Můžete si vytvořit atmosféru, která bude osvěžujícím zážitkem. Velkou výhodou esenciálních olejů je, že dokáží současně působit na mnoha úrovních a mnohými mechanizmy. Vzájemným spolupůsobením jednotlivých esencí ve směsi je dosahováno synergického efektu.

Můžete využít sílu myšlenky podpořit své tělo i mysl pozitivním tvrzením a vizualizací harmonického stavu: "Mé vlasy jsou krásné, zdravé, pevné a vitální".

pokud  Vás zaujal, můžete koupit zde :

BEWIT® HAIR SERUM, 200 ML

Vlasové sérum z přírodních a esenciálních olejů a GEMMA COMPLEXu, které dodá vašim vlasům lesk a vitalitu.

Snad každá z nás si přeje mít krásné a lesklé vlasy, které by byly doslova pastvou pro oči. Aby tomu tak opravdu bylo a naše vlasy vzbuzovaly obdiv, potřebují prvotřídní péči.

Účinné spojení výživných olejů s jedinečnou vůní eterických olejů vám zajistí vlasy plné lesku a vitality. Zároveň jsme toto vlasové sérum navrhli tak, aby maximálně působilo na hloubkovou regeneraci a výživu nejen vlasových kořínků, ale celého vlasu.

Obsažený nimbový olej svými blahodárnými účinky může zabránit tvorbě lupů, zmírnit podráždění a svědění vlasové pokožky [1, 2, 3]. Ricinový olej a olej z hroznových jader vlasy posílí, zamezí jejich třepení a podpoří růst nových zdravějších vlasů. Perilový a moringový olej dodají vlasům potřebnou hydrataci a oslnivý lesk. Směs esenciálních olejů BEWIT HAIR podpoří pocit krásy, svěžesti, obnovy a čistoty. Aktivní složkou je však především výtažek z rozmarýnu, který dodá vašim vlasům oslnivý lesk.

Už po první aplikaci budou vaše vlasy pružné, uhlazené a jemné na dotek.

BEWIT® PRAWTEIN® HAIR

Kakaová superpotravina plná minerálů, vitamínů, hořčíku, přírodní síry, zlaté esence a dalších mikronutrientů. Splňuje veškeré RAW zásady a vyrábí se malosériově v našem výrobním závodě v Ostravě.

Vlasy....zpomalení, či zastavení šedivění.....pevnost a růst vlasů....krása.

Základní složkou prawteinů jsou 100% přírodní BIO RAW fermentované nepražené kakaové boby. Po samotném sušení na slunci se tyto kakaové boby zbavují slupek a drtí se na nibsy. Ty se následně i s ostatními surovinami melou na jednotnou hmotu - výsledný prawtein, a to dosud tím nejšetrnějším způsobem.

Samotné nepražené kakaové boby jsou významným zdrojem nejen širokého spektra vitamínů, minerálů a cenných fytonutrientů, ale také jakostního kakaového másla, rostlinných proteinů a účinných antioxidantů. Mimo to jsou takto kvalitní kakaové boby nejlepším přírodním zdrojem velkého množství lehce stravitelného hořčíku a potřebné organické síry.


Výtažky z mořských řas i pupenů rostlin

BIO RAW OMEGA COMPLEX obohacuje složení prawteinu o hodnotné, lehce vstřebatelné výtažky z BIO certifikovaných mořských řas. Ty pocházejí ze západního pobřeží Irska, tedy z nejčistších vod severního Atlantiku. Výtažky z pupenů, které jsou součástí BIO RAW GEMMA COMPLEXU, doplňují složení výrobku o látky podílející se na ochraně a výstavbě nových rostlinných soustav.

Spolu s certifikovanými CTEO® esenciálním oleji, sušenými bylinkami, výjimečnými superpotravinami a přírodními sladidly představují naše prawteiny zcela jedinečný produkt v té nejvyšší možné kvalitě.


Je to opravdu čokoládová lahodná pochoutka, které neodoláte :)