Individualistka

18.02.2022

Jsem provokatérka, která je sama sebou 

Nejsem ta co bude slepě někoho následovat, a ani ta co se po někom bude opakovat.

Můj život je průzkum, ano musím si vždy vše vyzkoušet na svou vlastní kůží, musím si vždy vše nastudovat a potom, když mám zkušenosti, mám i informace a s tím jde v ruku v ruce má síla a víra v to co dělám, a pak nacházím i smysl proč to dělám.

Ano tohle uvědomění mi přišlo i se studiem Human Design...
Můj profil je 1/3 a mám v profilu 9 linek 3, což znamená že opravdu jsem osoba, která si vše musí vyzkoušet na svou vlastní kůži. Protože linka 3 je o pokusu a omylu o velké otevřenosti a změně, vůči něčemu novému :) Takže ano...hurá do nového dobrodružství a na základě vlastních zkušeností, pak dokážu věci vyhodnotit a udělat závěry, a rozhodnout se, kterým směrem jít a nebo, pokud je to nefunkční tak to zcela opouštím a hledám zase nový směr...


Takže ano i já si prošla jako žena barvením hlavy od různých odstínu až po oholení hlavy a v současné době si nechávám své přírodní barvy a jsem spokojená.

Vždy jsem byla spokojená s tím co dělám, protože to dělám, protože chci :)

Barvení je fajn, ale myslím, že mne to bavilo v mladším věku, kdy to experimentování bylo úžasné a patřilo to k tomu období :).... Mám dceru, která si teď tímto prochází. A i když já to nedělám, neznamená, že ji nefandím a vím, že i to je potřeba pro její zkušenosti a poznání. Samozřejmě už má vhled mých zkušeností, ale také potřebuje své.

Když jsem si oholila hlavu dohola, bylo to něco jiného. Najednou jsem koukala do zrcadla a viděla tam kluka. Hodně velké uvědomění, že jsem dala symbol ženy dolů, ale o to víc mne to donutilo, vytáhnout tu ženu z toho vnitřního světa. Být tou ženou ze sebe zevnitř. Byla to velká výzva a krátké vlasy z důvodu jednoduchosti v údržbě mi vydržely tři roky :))) Výhody, nemusíte se starat o vlasy :) nemusíte přemýšlet nad účesem. Nevýhoda.... náchylnost na nachlazení, zánět dutin, vlasy opravdu chrání naši hlavu, a je potřeba si na to pomalu navyknout.

Takže pokud vás to láká, začít v létě a nebo si nakoupit krásné čepice.... Taky jich mám hodně :)))

No a poslední fáze...mé vlasy tak jak jsou.... Je to i s věkem.... To že si je nebarvím, neznamená, že se o ně nestarám. Poprvé v životě si je uvědomuji a mám je ráda....užívám si je v celé jejich podobě. Tak jak nikdy předtím jsem si nedělala masky a zábaly, tak teď dělám, tak jak předtím jsem je nečesala, tak teď je češu... jsem vděčná že je mám :), ale nikdy nevím co bude zítra :) Protože to jsem já a taková jsem já :)