Esenciální olej Relax od Bewitu

14.10.2020

Můj stres a nehybnost krku

O víkendu jsme převáželi koně z Prahy do Beskyd. Trošku náročnější cesta, plná stresu, a ráno jsem se vzbudila s přetíženým krkem. Nemohla jsem ani hnout hlavou. Bolest vystřelovala do hlavy a do ruky. Dala jsem si horkou koupel a natřela krk a trapézové svaly čistou esencí Relaxu, už po prvním natření jsem pocítila úlevu. Zbytek olejíčku na ruce jsem chvíli vdechovala a uklidňovala své vnitřní napětí. Tohle jsem prováděla třikrát denně. Nahřátí svalů a natření, dýchání s Relaxem. Po třech dnech se svalové napětí uvolnilo a já opět hýbu hlavou....Vděčnost životu za tuto zkušenost :) a za esenciální olejíčky Bewit.

Relax : Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů v nejvyšší CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils) svým synergickým působením může podpořit relaxaci, klid, vnitřní mír, harmonii a uvolnění.

Složení (INCI): Máta rolní (Mentha arvensis oil)* Eukalyptus globulus (Eucalyptus globulus oil)* Kafr (Ravintsara) (Cinnamomum camphora oil)* Bazalka (Ocimum basilicum oil)* Hřebíček (Caryophyllus aromaticus oil)* Cedr himalájský (Cedrus deodara oil)* Gurjum Balsam (Dipterocarpus turbinatus oil)* Kadidlo (Boswellia serrata) (Boswellia serrata oil)* Jalovec, plod (Juniperus communis oil)* Máta peprná (Mentha piperita oil)* Libavka (Gaultheria procumbens oil)* Bazalka posvátná (Ocimum sanctum oil)* Kopaiva (Copaifera officinalis oil)* Levandule (Lavandula angustifolia oil)* Šalvěj muškátová (Salvia sclarea oil)* Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla oil)* Kopál vonný - Palo Santo (Bursera graveolens oil)*

*CTEO - Certified Therapeutic Essential Oils


https://bewit.love/produkt/bewit-relax/?i=i4dklvqlop