Bewit kosmetika

14.01.2023

Mám moc ráda tuto kosmetiku, protože se skládá ze 100% přírodních produktů.

Mám velmi citlivou pleť se sklonem k ekzému, a i když vím, že ekzém souvisí s mými vnitřními pocity,  tak vím, že je potřeba i o něj pečovat z venčí. Ono vše má svůj smysl i důvod.

A někdy tyto takzvané nemoci, jsou našimi průvodci, abychom odkrývali a řešili věci, které normálně nevidíme.


Pokud Vás Cleanser zaujal je možné ho zakoupit zde

Já už jej používám delší dobu a jsem velmi spokojená.

Žiji v horách v krásném čistém prostředí, ale často se skláním nad záhonky, vyčesáváme zaprášené koně, mazlíme se s chlupáči, kteří se válejí v blátě...takže i má pleť potřebuje očistit nejen od vnitřního, ale i od vnějšího znečištění a někdy koukám co si přinesu :)

Pro mne velmi oblíbená a jedinečná
Pro mne velmi oblíbená a jedinečná

Pro mne velmi oblíbená esenciální voda z růže, je i v Bio kvalitě. Tuto vodu využívám i během horkých dnů na ochlazení pleti, ale občas ji nastříkám i na vlasy pro přirozené zvlnění :) a jejich výživu, osvěžení a i vůni......

Geránie neboli Pelargonie krásná květinová vůně....moje druhá nejoblíbenější vůně, ale i esence. Protože je antidepresivní, uklidňuje a uvolňuje, odstraňuje nervozitu, napomáhá hojení ran, dá se použít i na opary a afty,a také vhodná pro ženy v klimakteriu ... Vhodný při vyčerpání a poruchách spánku. Výrazně ovlivňuje psychiku, vyrovnává emoce, hojí emoční rány. Ideální při chronické úzkosti a frustraci. Probouzí ženskou tvořivost, soustředěnost, dodává pocit klidu a jistoty.

Jalovec - pro mě nepostradatelná pro podporu lymfatického systému, takže super nejen na obličej, ale i vlasy, nebo na podklad pod tělové séra nebo oleje....