Co u mne najdete.......                  Individuální přístup ke každému z Vás.

Tinktůry a mazání, které nenajdete v obchodě.

Zabývám se bylinkařením, a už několik let si vyrábím své mastičky, tinktůry a maceráty z darů naši přírody.

Všechny produkty pocházejí z čistého horského prostředí a nebo koupené v obchůdkách, které se zaměřují na kvalitu a ne kvantitu.

Esenciální oleje Bewit

Esenciální oleje přirozeně vibrují na velmi vysoké frekvenci. To, že příroda v určitém smyslu odpovídá lidské duši, věděl už v minulém století doktor Edward Bach. Stal se totiž prvním, kdo zjistil, že v rostlinách se skrývají vibrace.

Tyto vibrace Vám mohou být skvělými společníky na vaší cestě životem....

https://mybewit.com/r/i4dklvqlop 

Na tomto odkaze je možné se registrovat a nakupovat u firmy Bewit. Registrací se ničím nezavazujete, je bezplatná a nikdy ani nic nemusíte koupit v případě, že nebudete chtít :)

Etikoterapie

Cesta...hledání duchovních příčin ne-moci

Vychází z vlivu negativních pocitů na duši. Známe 7 nejdůležitějších pocitů, které nám ovlivňují naše tělo :

závist,nenávist,křivda,

zloba,lítost,strach,

trápení se pro jiné.

Už Sokrates říkal, že tělo je jen obalem duše. Jakmile onemocní duše, onemocní i tělo. Všechny z tisíce diagnóz, které známe, vznikají, když se poškodí lidská duše ...


Zvuková rezonance

Zvuky vytváří vibrace, které vstupují hluboko do organismu a mají silný účinek na lidskou psychiku. Pomáhají uvolňovat potlačené energie a negativní emoce. Uvolňují endorfiny a přináší do mysli klid. Uvolněním mysli se následně harmonizují i tělesné funkce.

Moxy

Moxování neboli požehování je v podstatě jedna z metod, která má za úkol organizmus prohřát. Prohřívají se akupunkturní body, dráhy, ale i celé oblasti těla.

Tělové svíce

Tělové svíce HOXI pomáhají stimulovat meridiánové body čímž přispívají k obnově toku životní energie, regeneraci postiženého místa, obnově a uvolnění bloků na energetické úrovni, zmírnění bolesti, jsou vhodné jako pomůcka při detoxikaci, prohřátí daného místa při masážích, harmonizaci a aktivaci lymfatického systému atd, atd.


Potravinové doplňky

Bewit Prawtein

je jedinečný výrobek sestavený z nejkvalitnějších superpotravin, bylin, pupenů stromů a CTEO® esenciálních olejů. Je 100% přírodní, bez jakýchkoliv syntetických aditiv, barviv, plnidel a stabilizátorů. 100% vegetarian a vegan. PRAWTEIN® je laboratorně testován, vytvořen z lásky a vyráběn laskavou péčí všech zúčastněných.

PRAWTEIN® splňuje zásady RAW, teplota během výroby nepřekročí 42 stupňů Celsia, enzymy v přírodních surovinách nejsou narušeny. PRAWTEIN® není pasterizován. Je skvělou podporou a chutná lahodně. Přináší nám paletu přírodních chutí, které jsou obohacením našich životů. Většina použitých surovin je v certifikované BIO kvalitě a RAW, mnohé z divoké přírody. Stačí malé množství nechat rozplynout v ústech a vychutnat si sílu, vůně a chutě nekonečně proměnlivé přírody.

BEWIT

https://products.bewit.love/?i=i4dklvqlop

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.